Undead Brothers

|| Witamy Na Forum Gildi Undead Brothers ||


#1 2008-08-26 16:32:17

Negatt

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 50
Punktów :   
Gildia: Nie powiem bo
Sojusz: Cię nie znam :P

gwm

Wczoraj(25.08.2008) wódz gwm próbował mnie przekonać do przejścia do ich gildii. Kusili mnie nawet ofim. Nie zgodziłem się

Dzisiaj(26.08.2008) Postanowiłem zobaczyć jak grają GvG (musiałem grać z nimi). WYPADLI BEZNADZIEJNIE! Każdy grał swoim buildem.
Wyzwałem wszystkich na solo (bo mówili że, to moja wina bo koleś z UB przyszedł i rozwalił całe zgranie). Wygrałem z każdym. Większośc mnie prawie nie drasnęła. Powiedzieli żebym do nich przeszedł. Znów zaproponowali mi ofi. Odmówiłem i postanowiłem to napisać.

Teraz pytanie do was. Czy POWINNIŚMY zmienić sojusz? Jeśli mnie próbowali przekonać to was tez spróbują.

Wyraźcie swoje opinie.

Ostatnio edytowany przez Negatt (2008-08-26 16:32:29)


S.P.A.M - Sprzedam papier, aluminium, metal    TA - Teraz Analfabeci                       FFF - Fuksiarski fart fuksiarzu
TUSK - Teraz upier*** skrzydła kaczorom         PiS - Potwory i Spółka                       
GW - Gwardia Wieśniaków                                AB- Ale Barany                 
WoW - World of Wietnam                                  TRAP - Teraz RAP

Offline

 

#2 2008-08-26 16:50:38

Xzi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 46
Punktów :   
Gildia: Undead Brothers[UB]
Sojusz: Darknes Wolfs apocalyse [DwA

Re: gwm

Moim zdaniem powinniśmy zostać w tym sojuszu, lecz nie zgadzać sie na żadne przejścia.

ale niech sie też inni wypowiedzą.

Offline

 

#3 2008-08-27 16:42:05

Demon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 25
Punktów :   
Gildia: Undead Brothers [UB]

Re: gwm

A za to moim zdaniem powiniśmy opuścić ten sojusz jak najszybciej i znaleść lepszy

Offline

 

#4 2008-08-27 23:10:46

Nuru Laime

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: gwm

sojusz jest do hmm bani ci koles heh nie maja zadnego zgrania ale trzeba zmienic sojusz z glowa najpierwo musimy nabic punkty frakcji za faca (zajme sie tym jak mi fac dojdzie ) a potem hmm doszlifowac umiejentnosci pvp  (bo chyba najlepszym rozwiazaniem jest szukanie sojuszu pvp) jezeli sie ze mna zgadzacie to trzeba sie wziasc do pracy ^^


Blood boli....

Offline

 

#5 2008-08-27 23:17:13

Xzi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 46
Punktów :   
Gildia: Undead Brothers[UB]
Sojusz: Darknes Wolfs apocalyse [DwA

Re: gwm

znalazłem już dla nas że tak powiem zajebisty sojusz lecz musimy pierw 100k uznania wbić i będziemy mieli sojusz 5kk czyli 5 mln uznania.

Więc, chłopaki do ROBOTY:D

Offline

 

#6 2008-08-28 09:41:10

Negatt

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 50
Punktów :   
Gildia: Nie powiem bo
Sojusz: Cię nie znam :P

Re: gwm

No to Polacy do pracy!


S.P.A.M - Sprzedam papier, aluminium, metal    TA - Teraz Analfabeci                       FFF - Fuksiarski fart fuksiarzu
TUSK - Teraz upier*** skrzydła kaczorom         PiS - Potwory i Spółka                       
GW - Gwardia Wieśniaków                                AB- Ale Barany                 
WoW - World of Wietnam                                  TRAP - Teraz RAP

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifagol.pun.pl www.zwierzaczkowo.pun.pl www.rpgkk.pun.pl www.parlandia.pun.pl www.kravmaga.pun.pl